logotips

Sacensības Jūrmalā klasē "470"

LAT RUS ENG

JAHTKLUBS

JAHTAS

OSTA

INFORMĀCIJA

FOTO

Sacensības Jūrmalā klasē "470"

Sacensībās Jūrmalā 470 klasē Reinis Ļeonovs un Edvards Omanbriedis ieguva pirmās vietas.

Jūrmala-470_1 Jūrmala-470_2 Jūrmala-470_3 Jūrmala-470_4 Jūrmala-470_5 Jūrmala-470_7 Jūrmala-470_8 Jūrmala-470_12 Jūrmala-470_14 Jūrmala-470_16 Jūrmala-470_19 Jūrmala-470_23 Jūrmala-470_24 Jūrmala-470_25 Jūrmala-470_26 Jūrmala-470_27 Jūrmala-470_30 Jūrmala-470_32 Jūrmala-470_33 Jūrmala-470_34 Jūrmala-470_36 Jūrmala-470_37

Rojas jahtkluba audzēkņu 2012. gada burāšanas sezona

Šajā sezonā jaunie Rojas burātāji piedzīvoja dažādas pārmaiņas - notika pašu burātāju paaudžu maiņa, no jahtkluba audzēkņi pārgāja uz sporta skolas sistēmu. Gan minētās pārmaiņas, gan audzēkņu veselības problēmas un traumas, gan novecojis inventārs ietekmēja burāšanas sporta rezultātus. Sportisko izaugsmi pilnveidoja M. Zembahs, izcīnot 12. vietu Latvijas čempionātā "Optimist - B" klasē, D. Leiškalns 10. vieta Rīgas jaunatnes meistarsacīkstēs "Optimist" klasē.

Sezonas noslēgumā teicamu sniegumu veica R. Ļeonovs ar komandas biedru E. Omanbriedi izcīnot "470" ceļojošo kausu. Sacensībās puikas apsteidza pieredzējušās stūrmanes: R. Eistreiķi un I. Ledaunieci.

Spītējot rudenīgajam dzestrumam, 30.10. Rojas jahtkluba audzēkņi piedalījās Usmas jahtkluba rīkotajā "Kapteiņu" regatē, kurā trešo sezonu pēc kārtas uzvarēja Usmas JK burātāja V. Čače, D. Leiškalns ierindojās 4. vietā. R. Ļeonovs olimpiskajā "Laser" laivu klasē ar vienādu punktu skaitu ieguva 2. vietu. Rudens nometnes ietvaros apmācību burāšanā guva jaunie Rojas sporta skolas audzēkņi.

Paredzam, ka nākamajā sezonā iesāktais darbs "nesīs augļus". Ar Rojas novada domes atbalstu top gādātas septiņas jaunas laivas, notiek "470" laivas komplektēšana, top jaunais elings, mācības sporta skolā uzsāk 14 jauni audzēkņi. Vajadzību, protams, daudz - laivu nobrauktuve, motorlaiva trenerim, transports laivu pārvadāšanai. Mēs strādājam, un paldies tiem, kas mūs atbalsta - Rojas novada domei, Rojas ostas pārvaldei, Rojas jahtklubam, maiznīcai "Liepkalni", uzņēmumam "Līcis 93", būvfirmai "Velve", "Starco", Burāšanas sporta vienībai "Collatis viribus"! Paldies vecākiem!

Rudens un ziemas sezonā nopietni trenēsimies, lai pilnveidotu vispārīgo fizisko sagatavotību. Šobrīd notiek nodarbības peldbaseinā, uz kuru sporta skolas audzēkņus ved piešķirtais Rojas novada mikroautobuss. Burāšanas teorijas un sporta nodarbības notiek Rojas vidusskolā un stadiona trenažieru zālē.

Ceram, ka sponsori un atbalstītāji mūs ievēros. Uzņēmumiem ir iespēja saņemt nodokļu atvieglojumu. Kopīgiem spēkiem mēs panāksim iecerēto!

Pateicībā, treneris Guntars Eistreiķis.

Muzeju nakts Rojā

Šogad Latvijas muzeju nakts tika veltīta tēmai "Zilā krāsa un jūra". Rojas jaunie burātāji aktīvi atsaucās uz Rojas jūrniecības muzeja uzaicinājumu un rīkoja mezglu konkursu, prezentēja sporta švertlaivu "Optimist", kuru rotāja gaisa balons - zilais delfīns. Jaunie burātāji demonstrēja burāšanas un laivas gāšanas un pacelšanas vingrinājumus. Pasākuma noslēgumā burātāja Rūta pēc pusnakts ar "Optimist" laivu aizburāja jūrā, lai jūras viļņos atstātu pudelē ieslēptu vēstījumu ar Rojas iedzīvotāju un viesu vēlējumiem zilajai jūrai.

Paldies par atsaucību visiem, kas piedalījās jaukajā pasākumā!

Lake Garda Meeting Optimist Class

Lieldienas ir brīnišķīgs laiks. Īpašs tas ir mazajiem Optimist burātājiem, jo Itālijā Gardas ezerā notiek pasaules lielākais pasākums "Lake Garda Meeting Optimist Class". Šogad tika svinēta sacensību un mītiņa 30 gadu jubileja. Itālijā Latviju pārstāvēja jaunie burātāji no Rojas, Usmas, Rīgas un Priedaines jahtklubiem. Rojas jahtkluba jaunieši ar vecāku, SIA "Līcis 93", maiznīcas "Liepkalni", SIA "Pure Food", SIA "Pērkons un Dēli", SIA "Rānda", G.Tamaņa un nodibinājuma "Collatis viribus" atbalstu piedalījās šajā grandiozajā pasākumā, kas šogad dalībnieku skaita ziņā sasniedza Ginesa rekordu - 1065 Optimist klases burātāju skaitu. Rojas JK audzēknis Markuss Daniels Zembahs starp jaunākajiem dalībniekiem izcīnīja 256. vietu, bet Līgai Dreimanei un Dāvim Leiškalnam tā bija kā mācību nometne - laba skola skarbajos laika apstākļos, ko nevar iegūt pie mums Latvijā. No Latviešiem labākos rezultātus ieguva Roberts Vancovičs no Rīgas JK un Veronika Čače no Usmas JK. Vietas pieticīgas, jo mums sezona tikai sākusies. Novēlam veiksmi un vairāk atbalsta visas sezonas garumā!

Pašlaik jaunieši saviem spēkiem atjauno novecojušo inventāru jūras skauta Valda Eistreiķa vadībā, lai Rojas JK varētu uzņemt vairāk jaunos burātājus.

Optimisti Garda ezerā

Treneris Guntars Eistreiķis (mob. 25468455)

Talka Rojas JK piekrastē un jahtu stāvvietā

Lielajā Rojas talkas dienā Rojas JK bērni, jaunieši un jahtkluba biedri sakopa teritoriju ap jahtklubu, jahtu stāvvietu un upmalu. Pašiem un citiem prieks par padarīto darbu!

Energoaudits. Termogrāfija. Termoaudits. Sertificēts energoauditors. Energoefektivitātes sertifikāts

© Daumants